איך לבחור ביטוח נסיעות לחו"ל?

איך לבחור ביטוח נסיעות לחו"ל?

איך לבחור ביטוח נסיעות לחו"ל?

שתפו את המאמר

צרו איתנו קשר ונמצא לכם את החופשה המושלמת

מאמרים נוספים שאולי יענינו אותך

עיצוב ללא שם (40)
3 מלונות מומלצים בברלין
עיצוב ללא שם (44)
טיפים מנצחים לבחירת מזוודה
עיצוב ללא שם (16)
ריינאייר – לשלם פחות ולטוס יותר
עיצוב ללא שם (14)
פספורטכארד – ביטוח נסיעות עם מינימום בירוקרטיות

בחירת ביטוח נסיעות לנסיעות לחו"ל היא צעד חיוני להבטחת הבטיחות והשקט הנפשי שלכם לכל אורך החופשה.
אז בכדי להבטיח ביטוח נסיעות אשר בכוחו לענות על כל צורך אשר רק יכול לעלות – להלן מספר גורמים שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​בחירת הביטוח:

הכיסוי הרצוי

בטרם בחירת ביטוח נסיעות לחו"ל מומלץ לבצע הערכה של הכיסוי אותו מספק פוליסת ביטוח הנסיעות. ההמלצה היא למצוא ביטוח נסיעות אשר מעניק כיסוי עבור הוצאות רפואיות, פינוי רפואי חירום, ביטול או הפסקת טיול, אובדן כבודה, עיכובים בנסיעות ואחריות אישית.
כדאי להגדיר תחילה את הצרכים הספציפיים שלכם ובהתבסס על כך לבחור בפוליסה המספקת כיסוי מקיף לסיכונים שאתם צופים בהם.

היעד אליו אתם טסים

יש לקחת בחשבון את היעד/ים בהם אתה מתכננים לבקר במסגרת החופשה שלכם בחו"ל. במדינות מסוימות עשויות להיות דרישות או סיכונים ספציפיים שיש לשים דגש עליהם בעת בחירת ביטוח הנסיעות. לדוגמה, אם אתם מתכננים לבקר ביעד הידוע בגלל  עלויות רפואיות גבוהות, כדאי לוודא שפוליסת הביטוח מציעה כיסוי הולם לכל ההוצאות הרפואיות המרכזיות אשר יכולות לעלות.

משך החופשה

בעת בחירת פוליסת ביטוח לחו"ל יש לקחת בחשבון את אורך הטיול. ודאו שפוליסת ביטוח הנסיעות מכסה את כל משך החופשה, כולל כל פעילות לפני הנסיעה או לאחר הנסיעה. לחלק מהפוליסות יש מגבלות על משך הזמן המקסימלי שהן מכסות, אז יש לבחור פוליסה אשר תואמת את תוכניות הנסיעה.

בעיות רפואיות

אם יש לכם בעיות רפואיות או מחלות קיימות, יש לבדוק אם פוליסת ביטוח הנסיעות מכסה אותם.
פוליסות מסוימות עשויות להחריג כיסוי לתנאים קיימים, בעוד שאחרות עשויות להציע כיסוי עם תנאים מסוימים או פרמיות נוספות.
כדאי לעיין בתנאי הפוליסה ואף לשקול לחפש כיסוי מיוחד במידת הצורך.

עלות אל מול תועלת

השוו את העלות של פוליסות ביטוח נסיעות שונות תוך התחשבות בכיסוי שהן כוללות בתוכן. חפשו פוליסות שמציעות תמורה טובה למחיר, תוך איזון בין מחיר הגיוני לבין כיסוי מקיף. כדאי להיזהר מפוליסות זולות במיוחד (או זולות באופן מחשיד), מכיוון שהן עשויות להיות חסרות כיסוי חיוני או שיש להן מגבלות משמעותיות.

חריגות ומגבלות מדיניות

כדאי ומומלץ לקרוא בעיון את האותיות הקטנות של המדיניות כדי להבין כל תנאי או הגבלה. החרגות נפוצות עשויות לכלול פעילויות בסיכון גבוה, פעולות טרור, פציעות עצמיות או פעילויות בלתי חוקיות. היו מודעים לכל השתתפות עצמית, מגבלות על סכומי כיסוי או דרישות ספציפיות להגשת תביעות.

מוניטין וחוות דעת של לקוחות

כדאי לנסות וחקור את המוניטין של אותה חברת הביטוח ואת ביקורות הלקוחות. יש לחפש חברות עם רקורד הנחשב לחיובי בכל מה שנוגע לטיפול בתביעות ומתן שירות לקוחות. קריאת ביקורות ודירוגים מקוונים יכולה לספק תובנות לגבי החוויות של מבוטחים אחרים לגבי ספק ביטוח נסיעות מסוים.

כיסויים והטבות

בהליך בבחירת ביטוח נסיעות לחו"ל חשוב לקחת בחשבון גם את ההטבות או הכיסויים הנוספים אשר מוצעים ע"י חברת הביטוח. הכיסויים וההטבות יכולים לכלול: סיוע חירום סביב השעון, שירותי קונסיירז', כיסויים לפעילויות אתגריות ועוד.. כמובן, שיש להעריך האם התוספות המדוברות אכן תואמות את הצרכים והעדפות שלכם.

תפוגה וחידוש הפוליסה

יש לשים לב שתאריך התפוגה של הפוליסה הוא לרוב תאריך החזרה לארץ – אותו אתם מזינים. יחד עם זאת, כדאי לבדוק האם ניתן לחדש או להאריך אם תוכניות הנסיעה משתנות מסיבות כאלו ואחרות. הבנת תהליך החידוש מבטיחה שתוכל לשמור על כיסוי רציף במידת הצורך.

פוליסות ביטוח לחו"ל – היכן ניתן לעשות?

ביטוח נסיעות פספורטכארד  – פספורטכארד מציעה ביטוח רפואי שניתן לשלם במקום. מדובר בכרטיס אשראי שבאמצעותו ניתן לשלם על השירותים השונים הכלולים בפוליסה.

ביטוח נסיעות הראל – חברת ביטוח הראל מציעה אפליקציה ייעודית ומתקדמת דרכה ניתן גם לרכוש את הפוליסה וגם לבצע פעולות שונות כמו לקבל תשלום מידי עבור תשלום רפואי.

ביטוח נסיעות הפניקס – גם חברת הפניקס מעמידה לרשות המבוטחים אפליקציה ייעודית אשר מאפשרת לתאם בקלות ובמהירות: ביקור אצל רופא במרפאה הקרובה למקום הימצאותכם. האפליקציה תמנע את הצורך להתעסק בכל מה שנוגע לתשלום.

ביטוח נסיעות AIG – AIG מאפשרת לכם לבחור ביטוח נסיעות לחו"ל מותאם אישית – אשר כולל הטבות למחזיקי כרטיסי אשראי מסוימים וחברים בבנקים מסוימים. הגשת התביעה היא מהירה ויעילה ומתבצעת אונליין.

ביטוח נסיעות כלל PAY – מדובר בכרטיס דיגיטלי נטען, שניתן לשלם באמצעותו את ההוצאות הרפואיות. וזאת, מבלי שיהיה צורך להוציא כסף.

כמובן, שאלו הן רק חלק מהאפשרויות ויש עוד לא מעט חברות ביטוח נוספות המציעות ביטוח נסיעות לחו"ל. כאשר ההמלצה היא לערוך היכרות עם כמה שיותר מהן ולבצע את הבחירה המיטבית והמתאימה.